Jautājumi un atbildes

 

Kā es varu pielaikot preci?

Tā kā apakšveļa ir intīma prece, pielaikojot to, ir ļoti svarīgi ievērot higiēnas prasības, tāpēc vislabāk ir pielaikot preci tikko izejot no dušas. Interneta veikala lietotājiem ir iespēja pielaikot preci mājās. Mēs augsti vērtējam pircēju apmierinātību ar preci, tāpēc ja tā Jums nederēs, tad 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža Jūs varat šo preci aizsūtīt atpakaļ uz mūsu veikala adresi: Brīvības gatve 261, Rīga, LV-1006, apmainot to uz citu preci vai saņemot atpakaļ naudu. 

Uzmanību! Preci jāsūta nebojātā oriģināliepakojumā un tai jāatbilst higiēniskajām prasībām. Skat. sadaļu „PREČU ATGRIEŠANA”.

Kā arī preci Jūs varat pielaikot mūsu veikalā - Brīvības gatvē 261, Rīgā.

 

Vai es varu pats saņemt preci?

Preci var saņemt personīgi mūsu veikalā: Brīvības gatve 261, Rīga (Teika), LV-1006.

 

Vai es varu būt drošs par preču izmēriem?

Katram ražotājam ir noteikti savi preču izmēri, tāpēc drošāk ir izmantot izmēru tabulas!

 

Kā es varu uzzināt, vai apakšveļas komplektā ietilpst citas preces, kas ir preces attēlā?

Preces nosaukumā ir norādīts konkrēts preces veids, piemēram, ja attēlā ir apakšveļas komplekts: krūšturis, biksītes un citi aksesuāri (cimdi, acu maska, utt), tad preces nosaukumā būs norādīta konkrēta komplekta daļa, piemēram, krūšturis. Ja prece ir komplektā ar citām precēm, tad preces aprakstā tas tiks minēts. Ja Jums ir neskaidrības par preci, zvaniet +371 2081 4555 vai rakstiet uz mūsu e-pastu [email protected] vai sazinieties ar mums, izmantojot formu: „SAZINĀTIES AR MUMS”.

 

Cik ātri es varēšu saņemt savu pasūtījumu?

Ja prece ir uz vietas, tad pasūtījumu Jūs varēsiet saņemt 1-3 darba dienu laikā no pirkuma apmaksas brīža. Ja prece nav uz vietas, tad pasūtījuma gaidīšanas laiks būs 2 – 4 nedēļas (ja prece ir ražotāju noliktavā) vai 3 – 6 nedēļas (ja preces nav ražotāju noliktavā). Lielākā daļa preču tiek šūta pēc pasūtījuma, tas nozīmē, ka Jūsu ilgi gaidītā prece tiek šūta tieši Jums!

 

Piegāde ar Omniva pakomātiem Man pasta stacija logo Man pasta stacija logo
Master Card Logo Visa logo American Express logo